Serwis kamperów

Zanim ruszysz w podróż, warto skorzystać z serwisu kamperów. Dzięki temu unikniesz przykrej niespodzianki, która może przydarzyć się nagle na drodze. Warto pamiętać, że kamper to też samochód i tym samym niezbędne są regularne przeglądy, które pozwolą zawczasu wykryć jakiekolwiek usterki. W przypadku zauważenia ewentualnych problemów nasz serwis kamperów zajmie się wykonaniem koniecznych napraw. Bogate zaopatrzenie w części zamienne sprawia, że naprawy wykonywane są w krótkim czasie..

Nasza firma jest autoryzowanym serwisem marki Rimor. Mechanicy zadbają o to, by kamper ruszył w drogę w doskonałym stanie technicznym. Dzięki temu bez problemu będzie mógł przejechać tysiące kilometrów bez ryzyka jakiejkolwiek awarii. Zatrudniamy wykwalifikowanych specjalistów, dlatego nawet najbardziej wymagające naprawy nie są dla nas przeszkodą. Wystarczy przywieźć kamper, a my zobaczymy, z czego wynikają problemy z jego funkcjonowaniem.

Nie warto odkładać przeglądu kampera na później, ponieważ może to się zemścić w najmniej oczekiwanym momencie. Regularne korzystanie z serwisu kamperów umożliwi utrzymanie pojazdu w jak najlepszym stanie i pozwoli uniknąć kosztownych napraw pojazdu. Dodatkowo zapewnisz w ten sposób bezpieczeństwo sobie i osobom podróżującym razem z Tobą. Oprócz serwisu oferujemy także sprzedaż kamperów. To wysokiej jakości pojazdy, które sprawdzają się doskonale nawet w przypadku osób regularnie podróżujących. W razie jakichkolwiek problemów zajmiemy się zakupionymi u nas kamperami i zadbamy o to, by działały one prawidłowo przez kolejne lata.


spidercamper
spidercamper

Zakres usług serwisu

Zajmujemy się różnymi usługami, dzięki czemu nie tylko naprawimy Twój kamper, lecz także sprawdzimy, czy działa on prawidłowo i jest zgodny z obowiązującymi przepisami. Dysponujemy wysokiej jakości częściami zamiennymi oraz wiedzą, która pozwala na ich prawidłowe użycie. Zajmiemy się zarówno kamperem kupionym w naszym sklepie, jak i pojazdami pochodzącymi z innych miejsc.

Nasz sprawdzony serwis obejmuje:

  • okresowe przeglądy zabudowy
  • montaż wyposażenia dodatkowego
  • przygotowanie samochodu do sezonu • przygotowanie samochodu do zimy
  • serwis instalacji
  • naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne
  • kompleksowe naprawy karoserii
  • części zamienne Rimor
  • indywidualne usługi na życzenie klienta
  • naprawa przyczep kempingowych

Jeśli masz specjalne wymagania dotyczące modyfikacji kampera, skontaktuj się z nami. Z łatwością zamontujemy w nim dowolne wyposażenie i zadbamy o to, by dopasować pojazd do Twoich potrzeb. Świadczymy szeroki zakres usług, dlatego dostosujemy nasze działania do wymagań każdego klienta oraz indywidualnej charakterystyki kampera.

Konserwacja kamperów

Warto odpowiednio przygotować kamper do sezonu, a także do zimy. Nasze usługi w zakresie konserwacji zimowej obejmują m.in. czyszczenie instalacji wodnej, zabezpieczanie uszczelek, usuwanie nieszczelności systemu, poszycia. Zajmujemy się też osuszaniem kampera i przyczepy oraz eliminowaniem zapachów. W ramach konserwacji wiosennej wykonujemy m.in. przepłukiwanie i napełnianie instalacji wodnej, przegląd instalacji gazowej, serwis akumulatora oraz ogólne sprawdzenie działania wszelkich systemów. Dzięki temu możesz mieć pewność, że korzystanie z pojazdu jest w pełni bezpieczne. Odpowiednio zadbany kamper przejdzie także niezbędne przeglądy, bez których nie mógłby poruszać się po drogach. Odpowiednie przygotowanie do zimy czy sezonu letniego pozwala na bezproblemowe korzystanie z pojazdu przez dłuższy czas, zachowując jego dobry stan na wiele lat.

Naprawy camperów

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty dotyczącej serwisu camperów. Zajmujemy się renowacją i naprawą zabudowy oraz sprzętów wewnątrz pojazdów, takich jak lodówki, kuchenki czy toalety. Poza tym naprawimy i wymienimy wszelkie uszkodzone części kampera. Jeśli zdarzył Ci się wypadek, skorzystaj z naszych usług – oferujemy odbudowę pojazdu po takim wydarzeniu. Zrobimy wszystko, by Twój pojazd znów nadawał się do jazdy i wyglądał jak nowy. Wymienimy także części, które zużyły się w wyniku intensywnej eksploatacji. Dzięki temu będzie on służył prawidłowo przez jeszcze wiele lat, zapewniając niezbędne bezpieczeństwo i komfort użytkowania.

Montaż akcesoriów do kamperów

Nasz serwis zajmie się również montażem dodatkowych akcesoriów. Jeśli zakupiłeś solary do kampera czy antenę satelitarną i nie wiesz, jak ją prawidłowo zamontować, skorzystaj z naszej pomocy. Montujemy systemy solarne, anteny satelitarne analogowe, a także koła podporowe i bagażniki. Zamocujemy zarówno elementy, które kupiłeś w innym miejscu, jak i produkty pochodzące z naszego sklepu. Dzięki temu zyskasz pewność, że będą one działały prawidłowo i zapewniały komfort użytkowania, co w przypadku podróży kamperem ma ogromne znaczenie.