Serwis kamperów

Zanim ruszysz w podróż, warto skorzystać z serwisu kamperów. Dzięki temu możesz uniknąć przykrej niespodzianki, która może przydarzyć się nagle na drodze. Warto pamiętać, że kamper to też samochód i tym samym niezbędne są regularne przeglądy, które pozwolą zawczasu wykryć jakiekolwiek usterki. W przypadku zauważenia jakichkolwiek problemów nasz serwis kamperów zajmie się wykonaniem koniecznych napraw. Bogate zaopatrzenie w części zamienne sprawia, że naprawy wykonywane są w krótkim czasie.

Nasza firma jest autoryzowanym serwisem firmy Rimor. Nasi mechanicy zadbają o to, by kamper ruszył w drogę w doskonałym stanie technicznym. Dzięki temu bez problemu będzie mógł przejechać tysiące kilometrów bez ryzyka jakiejkolwiek awarii.

Nie warto odkładać przeglądu kampera na później, ponieważ może to się zemścić w najmniej oczekiwanym momencie. Regularne korzystanie z serwisu kamperów umożliwi utrzymanie pojazdu w jak najlepszym stanie i pozwoli uniknąć kosztownych napraw pojazdu. Dodatkowo zapewnisz w ten sposób bezpieczeństwo sobie i osobom podróżującym razem z Tobą.


spidercamper
spidercamper

Zakres usług serwisu

Nasz sprawdzony serwis obejmuje:

  • okresowe przeglądy zabudowy
  • montaż wyposażenia dodatkowego
  • przygotowanie samochodu do sezonu • przygotowanie samochodu do zimy
  • serwis instalacji
  • naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne
  • kompleksowe naprawy karoserii
  • części zamienne Rimor
  • indywidualne usługi na życzenie klienta
  • naprawa przyczep kempingowych

Konserwacja

Warto odpowiednio przygotować kampera do sezonu, a także do zimy. Nasze usługi w zakresie konserwacji zimowej obejmują m.in. czyszczenie instalacji wodnej, zabezpieczanie uszczelek, usuwanie nieszczelności instalacji, poszycia. Zajmujemy się też osuszaniem kampera i przyczepy oraz eliminowaniem zapachów. W ramach konserwacji wiosennej wykonujemy m.in. przepłukiwanie i napełnianie instalacji wodnej, przegląd instalacji gazowej, serwis akumulatora oraz ogólny przegląd.

Naprawy

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty napraw camperów. Zajmujemy się renowacją i naprawą zabudowy, naprawiamy również sprzęty wewnątrz campera takie jak lodówki, kuchenki czy toalety. Poza tym naprawimy i wymienimy wszelkie uszkodzone części kampera. Jeśli zdarzył Ci się wypadek, skorzystaj z naszych usług – oferujemy odbudowę kampera po wypadku. Zrobimy wszystko, by Twój pojazd znów nadawał się do jazdy i wyglądał jak nowy.

Montaż

Nasz serwis zajmie się również montażem dodatkowych akcesoriów. Jeśli zakupiłeś solary do kampera czy antenę satelitarną i nie wiesz, jak ją prawidłowo zamontować, skorzystaj z naszej pomocy. Montujemy systemy solarne, anteny satelitarne analogowe, a także koła podporowe i bagażniki.