Sprzedaż kamperów

Sprzedażą kamperów zajmujemy się od lat, dzięki czemu możemy zagwarantować, że nasza oferta sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Wiemy, jak różne są potrzeby naszych klientów, dlatego zadbaliśmy o to, by asortyment dostępnych kamperów na sprzedaż był wystarczająco bogaty. Oferujemy campery na podwoziach aut: Fiat Ducato, Ford Transit i Renault Master.

Możliwe jest skorzystanie z wielu opcji dodatkowego wyposażenia – zdecyduj sam, jakie akcesoria powinien zawierać Twój kamper! Podgrzewane siedzenie kierowcy? A może bagażnik dachowy z drabiną? Żaden problem – jako specjaliści w sprzedaży kamperów przygotujemy pojazd skrojony pod Twoje oczekiwania.

 

Kampery Roller Team

 

W sprzedaży dostępne są kampery marki Rimor oraz Roller Team. Roller Team, stanowiąca część włoskiego koncernu Trigano, to marka ciesząca się w Polsce coraz większą popularnością. Kampery tej marki wyróżnia jakość używanych materiałów, innowacyjność oraz unikalny styl. Roller Team specjalizuje się w produkcji camperów różnego typu. Dostępne są w sprzedaży zarówno kampery półzintegrowane, alkowy, zintegrowane, jak i vany. Campery Roller Team to pojazdy niezawodne, wyjątkowo funkcjonalne i korzystne cenowo.

Jeśli regularnie podróżujesz z rodziną kamperem, to wynajem kampera nie będzie zbyt opłacalny. Dużo korzystniejszym finansowo rozwiązaniem będzie skorzystanie z naszej oferty sprzedaży kamperów. W ten sposób Twój camper będzie zawsze pod ręką, gdy spontanicznie postanowicie wyruszyć w podróż. Skorzystaj z naszej wyszukiwarki, zaznacz interesujące Cię opcje i zapoznaj się ze szczegółowymi informacjami na temat każdego modelu kampera. W razie wątpliwości z chęcią pomożemy w wyborze pojazdu – lata doświadczenia w sprzedaży kamperów i podróżowania nimi sprawiają, że wiemy na ten temat praktycznie wszystko.