Sprzedaż kamperów

Sprzedażą kamperów zajmujemy się od lat, dzięki czemu możemy zagwarantować, że nasza oferta sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających użytkowników. Wiemy, jak różne są potrzeby naszych klientów, dlatego zadbaliśmy o to, by asortyment dostępnych kamperów na sprzedaż był wystarczająco bogaty. Oferujemy campery na podwoziach aut: Fiat Ducato, Ford Transit i Renault Master. To wysokiej jakości pojazdy, które spiszą się nawet podczas bardzo długich podróży. Dzięki temu spełniają one oczekiwania osób stawiających na bezpieczeństwo i komfort użytkowania w nowoczesnym wydaniu.

Możliwe jest skorzystanie z wielu opcji dodatkowego wyposażenia – zdecyduj sam, jakie akcesoria powinien zawierać Twój kamper! Podgrzewane siedzenie kierowcy? A może bagażnik dachowy z drabiną? Żaden problem – jako specjaliści w sprzedaży kamperów przygotujemy pojazd skrojony pod Twoje oczekiwania.

 

Kampery Roller Team

 

W sprzedaży dostępne są kampery firmy Rimor oraz Roller Team. Ta ostatnia, stanowiąca część włoskiego koncernu Trigano, to marka ciesząca się w Polsce coraz większą popularnością. Kampery tej firmy wyróżnia jakość używanych materiałów, innowacyjność oraz unikalny styl. Roller Team Polska specjalizuje się w produkcji camperów różnego typu. Dostępne są w sprzedaży zarówno modele półzintegrowane, alkowy, zintegrowane, jak i vany. Campery Roller Team to pojazdy niezawodne, wyjątkowo funkcjonalne i korzystne cenowo.

Jeśli regularnie podróżujesz z rodziną, to wynajem kampera nie będzie zbyt opłacalny. Dużo korzystniejszym finansowo rozwiązaniem okaże się skorzystanie z naszej oferty sprzedaży kamperów. W ten sposób Twój pojazd będzie zawsze pod ręką, gdy spontanicznie postanowicie wyruszyć w podróż. Skorzystaj z naszej wyszukiwarki, zaznacz interesujące Cię opcje i zapoznaj się ze szczegółowymi informacjami na temat każdego modelu. W razie wątpliwości z chęcią pomożemy w wyborze pojazdu – lata doświadczenia w sprzedaży kamperów i podróżowania nimi sprawiają, że wiemy na ten temat praktycznie wszystko.

Kiedy warto kupić kamper?

 

Sprzedaż camperów to świetna opcja dla osób, które szukają funkcjonalnego pojazdu idealnego na wycieczki. Niektórym użytkownikom zależy na tym, by zwiedzać wybrane miejsca na własnych warunkach. Jeśli nie lubisz planowania i chcesz wybrać się na spontaniczny wyjazd zarówno po Polsce, jak i za granicę, wart