Dystrybutor kamperów w Małopolsce – SpiderCamper

Sprzedaż i serwis kamperów marek Rimor, Ilusion, Bravia Mobil, Mc Louis

Siedziba firmy SpiderCamper znajduje się w Krakowie. W Małopolsce zdobyliśmy uznanie jako sprawdzony dystrybutor kamperów. Nasza bogata oferta usług (sprzedaż, wynajem, serwis, akcesoria) pozwala spełnić klientom marzenia o swobodnej podróży autem w czasie wakacji. Sami jesteśmy wielbicielami podróżowania camperem, dlatego dobrze wiemy, jakie potrzeby mają klienci. Lata jazdy kamperami po drogach całej Europy sprawiły, że ten sposób spędzania wakacji nie ma przed nami tajemnic.

Prowadzimy zarówno sprzedaż, jak i wynajem kamperów W ten sposób z naszej oferty mogą skorzystać zarówno nowicjusze, którzy chcą się przekonać, czy odpowiada im podróżowanie camperem, jak i doświadczeni kamperowicze, którym opcja wynajmu już nie wystarcza i chcieliby mieć własny środek transportu dopasowany do ich oczekiwań.

Sprawdzony dealer kamperów

Wszystkich klientów z Krakowa i całej Małopolski zachęcamy do kontaktu. Jesteśmy dealerem kamperów takich marek jak Rimor, Mc Louis, Ilusion, Bravia Mobil. Nasz zespół jest cały czas do dyspozycji klientów. W razie jakichkolwiek problemów z działaniem kampera wystarczy skorzystać z usług serwisu. Zajmujemy się także montażem dodatkowych akcesoriów takich jak anteny satelitarne czy bagażniki na dachu i drabinki. Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą. Wierzymy, że pokochasz jazdę camperem tak samo jak my!


spidercamper
spidercamper

Podróżowanie kamperem - dlaczego warto?

Zakup, czy też wynajem kampera; to gwarancja niezależności podczas wakacji. O zaletach użytkowania pojazdów kempingowych można się przekonać już pierwszego dnia podróży. Sprawdź, dlaczego warto podróżować camperem:
- zatrzymujesz się, gdzie chcesz i ... śpisz, gdzie chcesz, nieważne czy w Polsce, czy za granicą,
- możesz podróżować alternatywnymi trasami, z dala od typowych szlaków turystycznych,
- towarzyszy Ci poczucie wolności - nie jesteś ograniczony ważnością biletu czy długością doby hotelowej,
- wszędzie masz dostęp do niezbędnych mediów: toalety, umywalki, prysznica, kuchni z kuchenką gazową i łóżka,
- możesz wybrać się w podróż sam lub aż w 7 osób
- oszczędzasz czas i pieniądze (nasze kampery osiągają spalanie porównywalne z przeciętnym spalaniem samochodów osobowych),
- kamper to Twój dom na kółkach, co oznacza, że wszędzie czujesz się jak w domu,
- w każdej chwili możesz zmienić swój widok za oknem!