Akcesoria do kamperów

Podróż kamperem będzie jeszcze przyjemniejsza, jeśli dobierzemy przydatne akcesoria. Część wyposażenia znajdziemy już w pojazdach, jednak niektóre przedmioty i udogodnienia warto dokupić samodzielnie. Pomogą w poprawie funkcjonalności pojazdu i okażą się niezbędne w nieprzewidzianych sytuacjach.

W naszej ofercie akcesoriów do kampera znajdują się m.in. Klimatyzacje postojowe na 12 V Viesa Holiday IIIs, bagażniki rowerowe, solary, anteny satelitarne, rolety i podpory pod koła. Działamy kompleksowo – nasz serwis kamperów zajmie się sprawnym i szybkim montażem zakupionych akcesoriów.

Akcesoria do kamperów i serwis to nie wszystkie produkty oraz usługi, które możemy zaoferować. Zajmujemy się również wynajmem pojazdów, dzięki czemu możesz wybrać się w podróż nawet w sytuacji, gdy nie masz własnego kampera. Z łatwością dopasujemy odpowiedni model i jego wyposażenie do Twoich potrzeb. Oferujemy także sprzedaż kamperów, dlatego jeśli wyjeżdżasz często, doskonałym wyborem jest postawienie na własny pojazd. W naszym sklepie możesz wybrać również akcesoria, które zapewnią jeszcze wyższy komfort użytkowania campera. Dostępność wszystkich niezbędnych usług w jednym miejscu sprawia, że SpiderCamper spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających miłośników podróży na własną rękę.

Bagażniki rowerowe

Bagażniki rowerowe pomogą w wygodnym i bezpiecznym transporcie rowerów. W ten sposób możesz połączyć podróż kamperem z taką formą turystyki. Tam, gdzie nie dotrze samochód, z pewnością dojedziecie na rowerach. Bagażniki są wytrzymałe i wyposażone w różne udogodnienia. Polecamy też pokrowce – w ten sposób transportowane rowery nie zamokną podczas deszczu. Są one dostępne w wielu wariantach, dlatego z łatwością dopasujesz rozmiar i sposób mocowania do własnych potrzeb.

Kliny pod koła kampera

Zatrzymując się na nocleg w czasie podróży kamperem, czasem trzeba liczyć się z tym, że teren nie będzie równy. Tym samym przedmioty w kamperze mogą się przesuwać lub zacząć źle działać. Poza tym sen na nierównym terenie bywa mało przyjemny. Rozwiązaniem tego problemu jest zastosowanie klinów pod koła kampera. Dzięki nim możliwe będzie właściwe poziomowanie pojazdu. Warto też pomyśleć o podkładach antypoślizgowych, które przydadzą się, gdy postój będzie miał miejsce na grząskim terenie.

Solary

Aby móc w pełni cieszyć się niezależnością podczas podróży camperem, dobrze będzie wyposażyć go w solary, które zapewnią stały dostęp do prądu. Czerpiąc energię z promieni słonecznych, unikniesz sytuacji, w której nagle zabraknie elektryczności. Dzięki zastosowaniu solarów zasilisz lodówkę, naładujesz laptopa i zapewnisz sobie światło wieczorami. Tam, gdzie nie możesz podłączyć się do tradycyjnego źródła prądu, solary do kamperów z pewnością spełnią swoje zadanie. To ekologiczne i niezwykle przydatne rozwiązanie. Początkowa inwestycja zwraca się po krótkim czasie, a komfort korzystania z solarów sprawia, że podróże stają się jeszcze wygodniejsze.

Zamów akcesoria