Akcesoria do kamperów

Podróż kamperem będzie jeszcze przyjemniejsza, jeśli dobierzemy przydatne akcesoria. Część wyposażenia znajdziemy już w pojazdach, jednak niektóre przedmioty i udogodnienia warto dokupić samodzielnie. Pomogą w poprawie funkcjonalności pojazdu i okażą się niezbędne w nieprzewidzianych sytuacjach.

W naszej ofercie akcesoriów do kampera znajdują się m.in. bagażniki rowerowe, solary, anteny satelitarne, rolety i podpory pod koła. Działamy kompleksowo – nasz serwis kamperów zajmie się sprawnym i szybkim montażem zakupionych akcesoriów.

Bagażniki rowerowe

Bagażniki rowerowe pomogą w wygodnym i bezpiecznym transporcie rowerów. W ten sposób możesz połączyć podróż kamperem z turystyką rowerową. Tam gdzie nie dotrze samochód, z pewnością dojedziecie na rowerach. Bagażniki są wytrzymałe i wyposażone w różne udogodnienia. Polecamy też pokrowce na bagażniki – w ten sposób transportowane rowery nie zamokną podczas deszczu.

Kliny pod koła kampera

Zatrzymując się na nocleg w czasie podróży kamperem, czasem trzeba liczyć się z tym, że teren nie będzie równy. Tym samym przedmioty w kamperze mogą się przesuwać lub zacząć źle działać. Poza tym sen na nierównym terenie może być mało przyjemny. Rozwiązaniem tego problemu jest zastosowanie klinów pod koła kampera. Dzięki nim możliwe będzie właściwe poziomowanie pojazdu. Warto też pomyśleć o podkładach antypoślizgowych, które przydadzą się, gdy postój będzie miał miejsce na grząskim terenie.

Solary

Aby móc w pełni cieszyć się niezależnością podczas podróży camperem, dobrze będzie wyposażyć go w solary, które zapewnią stały dostęp energii elektrycznej. Czerpiąc energię z promieni słonecznych, unikniesz sytuacji, w której nagle zabraknie prądu. Dzięki zastosowaniu solarów zasilisz lodówkę, naładujesz laptopa i zapewnisz sobie światło wieczorami. Tam gdzie nie możesz podłączyć się do tradycyjnego źródła prądu, solary do kamperów z pewnością spełnią swoje zadanie.

Zamów akcesoria